Závody pro firmy - sportovní centra

ČEČITE & ORGSU nejmodernější technologie pro měření závodů. Díky jednoduchému operování je ideální řešení pro firmy a jakékoli společnosti co si chtějí udělat jejich vlastní závod.

Například závod pro Komerční Banku

Kdo si Může uspořádat závod?

FIRMY

Udělejte závod pro vaše zaměstnance. Závodníci mohou závodit mezi sebou na vybrané trati, přes dobu třeba měsíce, nebo jeden hromadný závod: Nebo oboje. Hned budete mí lepší partu!

ŠKOLY

Rozpohybujte studenty ve vaší škole. Sport je důležitý, v této době jako sůl. Udělejte si jeden závod měsíčně a začněte tím příjemnou tradici na kterou můžete být hrdí.

SPORTOVNÍ CENTRA

At' jste bazén, fitko nebo yoga studio uspořádat si závod je jednoduché a lákavé pro vaše zákazníky. Zpestřete si vaší sportovní nabídku.

Proč ČEČITE?

Internetová náštěvnost

Jelikož budou registrace, výsledky a vše ostatní na vašich www stránkách, tak si vaše stránky bude prohlížet více lidí vícekrát. A také nové lidé. Což znamená i novou klientelu pro váš business.

Více zákazníků

Závody přivedou nové zákazníky z jiných sportů než třeba ten, který nabízíte ve vašem středisku. Závodník sice přijede na závod ale už o vás ví. A tito noví klienti přivedou zase jejich kamarády atd.

Zlepšení vztahů

Sport nás všechny sbližuje. Sportovní akce jsou nejlepší možnost, jak se sblížit s klienty. Toto vytvoří pouto mezi vaším centrem a klienty. Kdo by to nechtěl ?

Startovné

Máte možnost vybírat startovné. Vše co vyberete, je pro vaše. Naše zprostředkovatelská provize je tak malá, že to ani nepoznáte. Také pro vás můžeme nastavit E-shop, který také bude na vašich stránkách.

Aplikace na měření

Super jednoduchá aplikace na měření. Online výsledky budou ihned na vašich webovkách. Stejně tak je bude mít moderátor živě přímo u cílové brány ve svém tabletu.

Nejlevnější cesta k závodu

Jelikož používaní mobilní aplikace k změření závodu je naprosto jednoduché, tak si to můžete změřit sami. To znamená že nemusíte platit někomu jinému za jejich čas na vašem závodě. Platíte jenom za licenci Orgsu.com technologie.

ORGSU SYSTÉM S ČEČITE TECHNOLOGIÍ

PROTO MŮŽEME ZAJISTIT ŽE ŽÁDNÝ DODAVATEL NA SVĚTĚ VÁM NENABÍDNE KOMPLETNĚJŠÍ NABÍDKU 

ORGSU systém

ORGSU systém vám umožní vychytávky jako třeba: Registrace, ONLINE výsledky, E-shop a mnohem víc.

Vše nastavíme

Nastavování konfigurace pro měření a přidávaní funkcí na vaši stránku. To všechno uděláme za vás.

VAŠE www. STRÁNKY

Všechny funkce ORGSU systému budou na vašich webových stránkách. Získáte tak nový internetový provoz.

Možnost pomoci

Nejste si jisti jak s přípravou a měřením závodu? Přijede k vám ČEČITE pracovník a vše vás naučí a první měření provede za vás.

Mějte svůj závod

Spolu určitě něco vymyslíme a s čímkoli poradíme. Můžeme domluvit setkání a dáme řeč, jak to všechno funguje 🙂

Scroll to Top