Registrace, startovka, živé výsledky

A více služeb které můžete nabízet i vy vaším pořadatelům.

Přidejte tyto skvělé funkce k vaší nabídce změření závodu. pořadatele závodu většinou ani neví že tyto možnosti jsou. Věřte nám jsou velice šťastní když jim to nabídnete. Udržíte si je tak jako klienty protože nikdo jiný tohle neumí. Jenom CECITE a ORGSU.

Čečite technologie je integrovaná s naším Orgsu systémem. Orgsu dodáva zásadní prvky do naší nabídky jako třeba registrace závodníků, živé výsledky nebo Orgsu Timing aplikaci. 

ČEČITE & ORGSU kufry pro čipové měření závodů

Proč?

Levné měření mezičasů

S naší Orgsu mobilní aplikací můžet změřit kolik chcete mezičasů bez nutnosti drahé technologie.

Registrace a další funkce

Orgsu nabízí velikou nabídku funkcí přímo pro pořádání závodů. Databáze závodů a atletů, živé výsledky, startovní listina a více.

Stabilita

Jelikož nabízíte všechno k pořádání závodů tak vás pořadatel spíše použije i pro příští ročníky. Už nenabízíte jenom měření závodů, ale i registrace a ostatní super webové služby.

Co je v naší nabídce

(může být i ve vaší)

Registrace

Levná a jednoduchá registrační služba. Aplet registrací se nahraje na stránku pořadatele, sponzora kamkoli.

Startovka

Startovka se automaticky aktualizuje na stránkách pořadatele, sponzora

E-Shop

Pořadatel má možnost prodávat svůj merchendise. Atleti si můžou prodávat věci mezi sebou.

Mezičasy

S naší mobilní aplikací změřite mezičasy levně a bezstarostně. Stačí mobil a měříč na daném mezičase. Nemusíte mít všude RFID.

Živé výsledky

Aplet živích výsledků je velice atraktivní funkce na závodech. Můžete si dát obrazovku k měřícímu stanu. Lidi to zbožnují !

Série

Aplet série umožnujě závody seskupit a spočítat výsledky podle zadaných parapetrů v Orgsu nastavní.

Termínová listina

Seznam všech vašich závodů. Možnost se přihlásit na závody přes tuto tabulku závodů. Startovní listina se také nasadí na vaše webové stránky.

GPS tracking

Pomocí Orgsu aplikace "ORGSU tracking" můžete živě sledovat závodníky na trati. Mít v nabídce online tracking závodníků. To nemá jen tak každý.

Platební brány

S ORGSU máte na výběr z mnoho platebních brán, které můžete dát na pořadatelovo web. Toto je servis který vám nemůže chybět.

Vylepšíte si svojí nabídku

S vaší měřící technologií a naší webovou technologií ORGSU bude vaše nabídka pro pořadatele závodů kompletní

VAŠE TECH

Máte svojí RFID technologii, ale neumíte poskytnout pořadatelovi služby jako registrace, startovka a všechny funkce k profesionálnímu závodu? Ted' už můžete.

ORGSU APLETY

Orgsu systém nabízí služby jako registrace, startovní listina, vlastně vše co je potřeba s kompletním výsledkovým servisem. A tyto služby mohu být na libovolných www. stránkách.

KOMPLETNÍ NABÍDKA

S vaší nabídkou a ORGSU funkcemi bude vaše nabídka kompletní. Toto je pro pořadatele velice atraktivní. Vy jim dodáváte vše co potřebují za jednu cenu.

Scroll to Top