Čipové Měření Závodů

& měření s Mobilní Aplikací

Naše čipová technologie spolehlivě změří větší závod i s mezičasy které zajistí naše mobilní aplikace. Proto můžeme nabídnout nejlevnější čipové měření závodů s neomezeným počtem mezičasů. 

Čečite technologie je integrovaná s naším Orgsu systémem. Orgsu dodáva zásadní prvky do naší nabídky jako třeba registrace závodníků, živé výsledky nebo Orgsu Timing aplikaci. 

Proč?

Registrace, výsledky & další moduly

Všechny tyto technické záležitosti za vás vyřešíme levně a na vašich webových stránkách skrz náš systém Orgsu. Budete mít vaší vlastní databázi atletů kterou 100% vlastníte. Databáze bude růst postupem času. Můžete ji třeba využít pro náš bezplatný E-mailing.

Změříme váš závod

Bud' přijedeme za vámi a změříme váš závod naší čipovou technologií, nebo si ho změříte sami pomocí naší mobilní aplikace. Oba dva způsoby se dají namíchat a proto můžeme nabízet levné měření mezičasů jako dodatek k čipovému měření závodů.
Měření aplikací je jednoduché profesionální a levné. Dá se využít pro měření skoro všeho kde se měří čas.

Podpora

S čímkoli pomůžeme a zkontrolujeme v ORGSU administraci. Nebojte se a napište nám pokud vám není něco jasné. Rádi vám pomůžeme a posuneme váš závod dopředu.
Když přijedeme na závody tak pomůžeme s registrací a obecně, prostě kamarádsky a na pohodu.

Co vám nabízíme ?

Databáze atletů

Vlastníte 100% dat. Což znamená že můžete využívat vaší rostoucí databázi atletů třeba pro hromadný emailing.

100% váš závod

Pořadatel má všechny služby na jeho stránkách. Závodníci nemusí na www. stránky registrační firmy atd. všechno je na stránkách závodu. Toto dodá kamarádsky a autentický pocit k vašemu závodu.

E-mailing

Systém vám nabízí integrovaný mailing: lehce lze posílat mailing atletům podle toho na jaký závod jsou přihlášení. Marketing emaily nebo informativní emaily se dají posílat. Tuto službu nabízíme zdarma.

Online výsledky

Live, on line výsledky jsou k dispozici moderátorovi v jeho tabletu přímo na place. Jsou také na vašich www. stránkách a i našich.
Závod je tím více atraktivní jak pro diváky tak závodníky. Doporučujeme dát televizi s živými výsledky do prostoru cíle.

Vlastní měření

Vyškolíte si vlastní lidi, kteří lehce a velmi levně zvládnou připravovat a měřit vaše závody s naší mobilní aplikací. Každý se to zatím zvládl naučit bez problému.

ORGSU & ČEČITE

Technické a jiné důvody,
proč ČEČITE

Česká tech.

Technologie je vyrobená v Česku, není podporována žádnou dotací ani zahraničním kapitálem. Objednáním CEICTE přispíváte k finančnímu zdrví ČR.

Čipové měření

Využité dovezené komponenty pro RFID chipovou technologii, které s v ČR nevyrábí jsou ty nejlepší na světě: Chipy HUTAG a měřící readery Impinj a Zebra.

Mladý team

Máme mladý tým, který je postaven na plavcích a triatlonistech. Jsme zkušení z mnoha zemí světa, naše dceřiná firma měří velké závody v Anglii.

Série závodů

Chcete-li zařadit víc závodů do série? Umíme. pořadí série se bude postupně přepočítávat a publikovat na vašem webu podle toho kolik závodů už je změřeno. Závodníci budou chodit na vaše stránky kde se dívají na průběžné pořadí a vy jim vedle toho můžete prodávat merch. 😉

Mezičasy

Každý závod by měl mít změřené mezičasy. A v tom jsme mistři nad mistry. S naší mobilní aplikací je měření mezičasů levné a profesionální. Časy mezičasů se ihned aktualizují do živých výsledků. Toto je velice mocné pro moderátora závodu.

Více startů

Můžete mít jak závod s hromadným startem, více startovních vln, individuální závod který bude trvat i více dní/týdnů, nebo distanční typ eventu (sčítání km) .

Fundraising

Chcete-li zařadit víc závodů do série? Umíme. pořadí série se bude postupně přepočítávat a publikovat na vašem webu podle toho kolik závodů už je změřeno.

Jednoduché nastavení

Systém nabízí moožnost vybrat si z továrních šablon jak typů sportů a multisportů. A také varianty napojení disciplín v multisportech (etapové, s depem, nebo bez depa, ...)

Nejlepší tech na světě

V jeden závodní den můžete startovat libovolné množství závodů paralelně a tyto mohou využívat stejné měřící body. V tom je ČEČITE zaručeně nejlepší měřící technologie na světě

ORGSU Timing, iOS & Android Aplikace

Měření závodů/mezičasů

To je přesně naše apka Orgsu timing

Aplikace ORGSU timing je ideální řešení pro menší závody ale dají se změřit i větší. Pomocí naší aplikace si změříte závod sami a profesionálně. Apka se také dá využít jako dodatek k čipovému měření ve formě mezičasů-

Pro návod jak změřit závod aplikací TADY

Aplikace pro měření závodů
Každý si může změřit závod s naší mobilní aplikaci. Nejlevnější možná cesta, bez kompromisů profesionality.
Měření závodu pomocí Orgsu tracking
ORGSU Tracking, iOS & Android Aplikace

Tracking pomocí Mobilních Telefonů

Máte dlouhý a atraktivní závod na sledování? Nebo chcete vědět kde máte závodníky pro bezpečnost? 

Nabízíme vám Tracking skrze naší aplikaci Orgsu Tracking.

Naše Technologie pro měření závodů:

Kufry & Čipy:

Antény & Koberce:

Kufry:

Čečite kufry pro měření závodů

Čipy:

Čečite čipy pro měření závodů

Antény:

Antény pro měření závodů, čečite

Koberce:

koberce pro měření závodů
Čečite kufry pro měření závodů
Čečite čipy pro měření závodů
Antény pro měření závodů, čečite
koberce pro měření závodů
Scroll to Top